Hakkımızda - Personal Trainer

Hakkımızda

Türkiye’de hiçbir kişisel antrenörün sağlayamayacağı bir hizmeti sunan devrimci bir kişisel eğitim şirketiyiz! Sahibi ve kurucusu HASAN BULDUK, TÜRKİYE'nin önde gelen kişisel antrenörlerinden biridir. Dünyanın en iyi antrenörleri, terapistleri ve eğitmenlerinden bazıları çok çeşitli niteliklere ve deneyime sahiptir. Ekibimizin geri kalanının ek yetenekleri, tecrübeleri ve vasıflarıyla, sektörümüzün sunabileceği en iyi hizmeti veren, Türkiye'nin lider kişisel eğitim şirketlerinden biriyiz.
 
Misyonumuz, 1 milyondan fazla insanı daha sağlıklı ve daha sağlıklı yaşamak için genişletmeye ve ilham vermeye yardımcı olmaktır! 
personeltrainer
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İstanbul personel trainer, personel trainer, trainer, kişisel antrenör, antrenör, adalar personel trainer, arnavutköy personel trainer,ataşehir personel trainer, avcılar personel trainer, bağcılar personel trainer, bahçelievler personel trainer, bakırköy personel trainer, başakşehir personel trainer, bayrampaşa personel trainer, beşiktaş personel trainer, etiler personel trainer, nişantaşı personel trainer, ataköy personel trainer, ataşehir personel trainer, beylikdüzü personel trainer, şişli personel trainer, cihangir personel trainer,Trabya personel trainer, box dersi, box, kickbox, diet programı, beslenme programı, fitness , bodybuiding, pilates, spor hocası