Online Diyet ve Beslenme - Personal Trainer

Online Diyet ve Beslenme

Sağlıklı Beslenme Programımız kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.   1 ayda yapılmış olan detaylı kan tahlil sonuçlarınızı bize mail yolu ile ulaştırmanızı istiyoruz. Beslenme alışkanlıklarınız, çalışma saatleriniz, vazgeçemediğiniz besinler yada hiç tüketmek istemediklerinizi ve sizi tanımamız için gereli olan diğer özellikleri göz önüne alınarak size göndereceğimiz anketteki soruları cevaplamanızı bekliyoruz. Motivasyonu yüksek tutulan ve sürekli iletişim halinde olacağımız 1 aylık bir programdan oluşmaktadır. Doldurduğunuz bilgi formu sonucunda sağlıklı beslenme programınız gönderiliyor. Tek yapmanız gereken randevu günlerinizi takip ederek sonuçlarınızı bildirmenizdir. Her hafta yapılan görüşmeler sonucunda yeni programınız güncellenip gönderilecektir. Her hafta aynı gün, aynı kıyafetler ile aynı tartıda evinizde yada yakınınızda sabit bulunan bir tartı ile düzenli şekilde tartılmanız gerekmektedir. Online diyet programımız 1 aylık ve toplam 4 görüşme olarak düzenlenmektedir. Haftanın her günü telefon veya mesaj yolu ile program ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Kişiye özel bir program olup bazı günler arınma veya size özel tariflerden oluşan menüler verebiliyoruz. Özel günlerde ( düğün, davet, yılbaşı, bayram, doğum günü, seyahat vs.) beslenme programı değişikliği yapılabiliyor.

Haftalık olarak yedikleriniz takip ediliyor, gerekirse beslenme programında haftalık veya günlük değişiklik yapılabiliyor. İdeal kiloya ulaştığınızda sizleri sağlıklı yaşam programına alıp kilonuzu nasıl korumanız gerektiği doğrultusunda bilgilendirme ve eğitime tabi tutuyoruz.

Takipli Online Beslenme Programının Aşamaları

  • Sizi yakından tanımamız için beslenme anketini doldurunuz.
  • Ödemenizi havale yolu ile yurt içinden veya yurt dışından gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • İletişime geçeceğimiz gün bel ve kalça ölçünüzü kaydedip, o günkü tartımınızın sonucunu bize iletmenizi bekliyoruz.
  • Uyku saatleriniz, gün içerisindeki çalışma saatleriniz ve sosyal yaşantınızı göz önünde bulundurarak ilk haftanın beslenme programını birlikte telefon veya mail görüşmesi ile planlıyoruz.
  • Diyet programınızın planlandığı gün bel ve kalça ölçümünüzü alıp, her hafta görüşme yapılacağı gün ölçümlerinizi tekrarlayıp geri bildiriminizi bize iletmenizi istiyoruz.  

fitness

 

İstanbul personal trainer personal trainer trainer kişisel antrenör antrenör adalar personal trainer arnavutköy personal trainer ataşehir personal trainer avcılar personal trainer bağcılar personal trainer bahçelievler personal trainer bakırköy personal trainer başakşehir personal trainer bayrampaşa personal trainer beşiktaş personal trainer etiler personal trainer nişantaşı personal trainer ataköy personal trainer ataşehir personal trainer beylikdüzü personal trainer şişli personal trainer cihangir personal trainer Trabya personal trainer box dersi box kickbox diet programı beslenme programı fitness bodybuiding pilates spor hocası özel ders özel hoca PT macfit diyet programı beslenme programı fit sağlıklı yaşam