Kilo Yönetimi - Personal Trainer

Kilo Yönetimi

Sağlık Dünyası, bireylere sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığıyla beraber farkındalık kazandırmak amacı ile ‘Bireysel Kilo Yönetimi ve Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı’ hizmeti vermektedir. Bu hizmet kapsamında sağlıklı ve dengeli beslenme, kilo kontrolü, hastalık risklerini azaltma, en önemlisi de sağlıklı yaşam bilincini bireylere kazandırmayı amaçlamaktadır. Bunun için doktor-diyetisyen ve spor hocası eşliğinde uygun görülen sürede bireysel hizmet verilir.

Sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmeti;

  • Programa başlayacak bireylere öncelikle doktorumuz & diyetisyenlerimiz tarafından Beslenme ve Sindirim Mekanizmaları Eğitimi verilir.
  • Sağlıklı Beslenme Programının aşamalarını,
  • Bireyin beslenme, uyku alışkanlıkları ve yaşam kalitesinin yapılacak profesyonel anket ile saptanmasını,
  • Bireysel vücut analizi (kilo, boy, vücut kas-yağ oranları, bel çevresi ölçümü vb.) yapılmasını,
  • Hastalık risklerine uygun, sağlıklı beslenme önerileri ile kişiye özel sağlıklı beslenme programının hazırlanmasını,
  • Bu süreçte, bireylerin kendi farkındalığını kazanmasına yönelik kişisel gelişim çalışmalarını ve farkındalık eğitimlerini kapsar.

Bu süreçte, bireylerin beslenme konularında soruları cevaplanır, öğün takibinin yapılması sağlanır, özel günler için kişisel beslenme programları hazırlanır.

Tüm bu hizmetlerimiz ile www.personeltrainers.com olarak bireylerin sağlığını koruyacak şekilde sağlıklı beslenme konularında bireylerin danışmanlık ve eğitim hizmetlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmek için Bireysel Beslenme Danışmanlığı ile ilgili tüm sorularınız ve hizmetler için bize danışabilirsiniz.  

lfe coach

İstanbul personal trainer personal trainer trainer kişisel antrenör antrenör adalar personal trainer arnavutköy personal trainer ataşehir personal trainer avcılar personal trainer bağcılar personal trainer bahçelievler personal trainer bakırköy personal trainer başakşehir personal trainer bayrampaşa personal trainer beşiktaş personal trainer etiler personal trainer nişantaşı personal trainer ataköy personal trainer ataşehir personal trainer beylikdüzü personal trainer şişli personal trainer cihangir personal trainer Trabya personal trainer box dersi box kickbox diet programı beslenme programı fitness bodybuiding pilates spor hocası özel ders özel hoca PT macfit diyet programı beslenme programı fit sağlıklı yaşam