Özel Dövüş Sporları Dersi - Personal Trainer

Özel Dövüş Sporları Dersi

Bireysel Özel Kick Boks, Muay Thai, Yakın Savunma Dersleri 

Mustafa UYAR-Özel Ders

Birebir Özel Ders antrenmanları, sizin (özel ders taleplisinin) ve Özel Ders Antrenörümüzün uygun olduğu ortak saatlerde özel ders taleplisinin ve Antrenörümüzün ulaşım durumuna göre anlaşmalı spor salonlarında ve talep doğruldusunda öğrencinin evinde idmanlarımız yapılır. Özel Ders Taleplisi ile (sizinle) yapılan ön görüşmeden sonra sizin özel ders almaktaki amaçlarınıza, spordan beklentilerinize, fiziksel özelliklerinize, psikomotor gelişim ve öğrenim düzeyinize uygun bir program hazırlanarak idmanlara başlanır. Belirli aralıklarla Antrenörümüz tarafından ölçme ve değerlendirmeler yapılarak hedeflerinize ulaşma rotası kontrol altında tutulur. Sizin antrenmana verdiğiniz geri bildirim ve gelişim düzeyinize göre antrenman programları üzerinde yapılan yeni düzenlemeler ile geliştirilip sizin en verimli şekilde spor yapmanız ve amacınıza en kısa sürede ulaşmanız sağlanır. 

SAVUNMA SPORLARINDA ÖZEL DERS ALMANIN 5 AVANTAJI 

Antrenörünüz yapılan çalışmalarda ve idmanlarda sizinle birebir ilgilenir.

adriana lima kickboks yapıyor

, Kick  ve Yakın Savunma gibi sporlar için darbe yastığı ve lapa çalışmalarına daha çok zaman ayrılır.

KİCKBOKS ÖZEL DERS-MUSTAFA UYAR

KİCKBOKS ÖZEL DERS

Antrenmanın kişisel olması (kişinin özel durumlarının göz önünde bulundurularak program hazırlanması) gerektiği prensibine uygun hareket edilir.

direk-2

Antrenman saatleriniz daha esnek olabilir (sizin ve antrenörünüzün uygun olduğu saatlerde çalışmalar ayarlanır bu saatler duruma göre sürekli güncellenebilir).

zaman saat

Antrenörünüzle antrenman öncesinde ya da sonunda sohbet etme fırsatınız olur böylece spor hakkında genel kültürünüzü artırabilirsiniz.

sohbet 

Konu Hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 553 210 13 154 numaralı telefondan ve sizemizdeki iletişim bilgileri başlığı altındaki mail adreslerinden ulaşabilirsiniz.